Веселин Минев игра като титуляр за Анталияспор при победата с 2:1 след продължения срещу Трабзонспор в среща от осминафиналите за Купата на Турция по футбол.

Българският бранител започна като титуляр и напусна терена в първата добавена минута на редовното време, когато на негово място влезе босненският играч Иван Раделич. Минев беше сменен при резултат 1:1, като Емра Басан откри за Анталияспор в края на първото полувреме, но попадение на Бюрак Йълмаз в 71-та минута изпрати мача в продължение.

Само секунди след началото на първите 15 минути победен гол за Анталияспор вкара Муса Айдън.

Освен Анталияспор, за четвъртфиналите се класираха още Бурсаспор, Сивасспор и Карабюкспор. Останалите мачове са по-късно днес и в четвъртък.

Георги Сърмов със своя Касъмпаша отпадна на осминафиналите за Купата след загуба с 0:3 от Ескишехирспор. Сърмов бе титуляр, като остана на терена до 74-та минута. Николай Димитров не попадна в групата за двубоя.