Българският младежки национал Николай Михайлов игра 90 минути за резервите на Твенте при успеха с 2:0 срещу колегите им от АЗ Алкмаар.

Първото попадение за Твенте реализира Хуисегемс в 20-та минута на двубоя. Успехът за тима на Ники Михайлов подпечата Вуичевич в 92-та минута на срещата.

Капитанът на родните младежи спаси няколко положения и се представи на добро равнище. Михайлов е резерва на Сандер Бошкер в първия тим на Стив МакЛарън и трупа опит в мачове на резервите.

В следващия кръг Твенте гостува на Вилем ІІ. След изиграните шест кръга в тази дивизия, тимът на Михайлов е 11-ти във временното класиране с шест точки. За българския талант това е първи мач за резервите в първенството, тъй като през тази година той все по-често попада в първия състав.