Николай Михайлов записа пореден мач без допуснат гол за клубния си отбор Твенте при победата с 3:0 като гост на Витес Арнем в среща от третия кръг на холандската Ередивизие.

Михайлов бе титуляр за шампионите, въпреки че в групата за двубоя се завърна ветерана Сандер Бошкер, който бе част от състава на Холандия на Мондиал 2010.

Новото попълнение на Твенте Марк Янко откри головата сметка на тима на Мишел Прюдом през този сезон в 58-ата минута, след като в първите два двубоя никой от съотборниците му не бе успявал да се разпише.

Другите две попадения за състава от Еншеде бяха дело на 19-годишния нападател Люк Де Йонг в 66-ата и 90-ата минути.

С този успех Твенте се изкачи на четвърто място в класирането с пет точки преди изиграването на повечето останали срещи от третия кръг на холандския елит.