Българският национал Николай Михайлов и вратар на холандския Твенте пусна два гола във вратата си при домакинството на Рода, които обаче не се оказаха решаващи за крайния изход на мача.

Тимът на българина, който записа поредния си цял мач, се наложи с категоричното 4:2. Така Твенте събра актив от 65 точки и твърдо заема втората позиция във временното подреждане.

Домакините откриха резултата чрез Романо Денебум в 17-ата минута, но осем по-късно Лоран Делордже изравни. Това не смути футболистите на Твенте, които продължиха да играят по-добре и до края на първата част вкараха нови два гола. Дъглас и Райкович направиха резултата 3:1.

През второто полувреме Елиа реши всичко в срещата с ново попадение в 74-ата минута за 4:1, а Секу Сисе оформи крайното 4:2.