Младежкият национал на България Николай Михайлов взе участие при победата на неговия Твенте с 3:1 в контролна среща с Веендам.

Юношата на Левски пази през първото полувреме на двубоя, когато двата отбора се оттеглиха на почивка при резултата 1:1. Наставникът на Твенте Фред Рутен пусна през двете части коренно различни състави, като българина попадна в първия.

Втородивизионният Веендем успя да открие резултата още в 20-та минута чрез Рубен Шакен. След това обаче Твенте се мобилизира и успя да стигне до изравнително попадение.

В 32-та минута Зомер вкара за 1:1. През втората част съотборниците на Николай Михайлов успяха да решат изхода на двубоя в своя полза, като реализираха още две от положенията си за крайното 3:1.