Българският нападател Илиян Мицански донесе победата на своя Заглебие Любин с 4:3 като гост на Долчан Жабки в среща от полската втора лига. Бившето острие на Пирин се разписа на два пъти и бе в основата на успеха, като вкара победния гол в 63-та минута.

Срещата тръгна много добре за Заглебие и още в 23-та минута тимът от Любин водеше с 3:0, след попадения последователно на Голински, Бартшчак и Мицански. До почивката домакините върнаха един гол от дузпа, а през второто полувреме стигнаха и до равенство 3:3 в 61-та минута.

За втори път името си срез голмайсторите записа Илиян Мицански в 63-та минута, и с това подпечата победата на Заглебие. Българският нападател бе заменен в 90-та минута, като неговият тим удари и две греди до края на мача.

След четири изиграни мача във втора лига Заглебие има 9 точки и заема седма позиция във временното класиране.