Продължава отличното представяне на българския нападател Илиан Мицански в Полша. Днес той отбеляза петото си попадение в пет официални мача от началото на пролетта, но не успя да помогне на отбора си Одра (Воджислав) дапродължи в турнира за Купата на Лигата.

След преминаването си във Воджислав българският нападател има 4 гола в шампионата и един в турнира за купата на Лигата. Одра отстъпи с 1:2 на собствен терен на Гроцлин Гроджиск във втори четвъртфинал в турнира, след като първата среща завърши 2:2. Симон Кажмеровски откри за гостите от Гроцлин в 40-ата минута, но минута преди края на първата част Мицански изравни отдузпа, отсъдена заради фаул срещу него.

Гостите стигнаха до победата с гол на Пьотър Пехняк в 84-та минута. Те обаче пропуснаха и дузпа в 79-ата минута, когато Ярослав Лато уцели страничната греда.