Илиян Мицански изигра едва няколко минути за своя Карлсруе, който завърши 1:1 срещу бившия отбор на българина Инголщад в мач от 20-тия кръг на Втора Бундеслига.

Мицански бе на резервната скамейка и се появи в игра едва в добавеното време на мача, когато крайният резултат вече бе оформен.

Карлсруе откри в 19-а минута чрез Коен ван дер Бийзен, а Мориц Хартман изравни в 43-а минута.

Двата отбора завършиха с по 10 души заради спречкване в самия край на мача. Димитрий Назаров получи червен картон, тъй като уцели в лицето с топка Константин Енгел. Алмог Коен пък реагира много бързо и също си заслужи червен картон.

В класирането Карлсруе е на четвърто място с 32 точки, а Инголщад е на 14-а позиция с 22.