Българският нападател Илиян Мицански отбеляза два гола, но неговият отбор Одра Воджислав загуби с 3:4 като гост на Видзев Лодз. Полското първенство се поднови днес след зимната пауза.

Ковалчук откри за Видзев в 29-та минута от дузпа, а всички останали попадения паднаха след почивката. Илиян Мицански изравни в 67-та минута, преди отново домакините да поведат десет по-късно. Резултатът набъбна до 3:1 в полза на играчите от Лодз в 81-та минута, когато се разписа Лисовски.

Мицански реализира второто си попадение в 84-та минута, но надеждите на гостите да стигнат до равенство бяха попарени само след 60 секунди, когато Куклис вкара последния гол за Видзев. Вос оформи крайното 4:3, след като вкара две минути преди последния съдийски сигнал трети гол за Одра.

След този 18-ти кръг в Полша, Одра е на 10-то място във временното класиране с 19 точки в актива си. В следващия кръг отборът от Воджислав приема Корона Киелце на 1 март.