Българският национал Илиан Мицански бе титуляр за своя Инголщад, който постигна равенство 1:1 при гостуването на Мюнхен 1860 в мач от 24-ия кръг във Втора Бундеслига.

Нападателят остана на терена до 60-ата минута, когато бе заменен от Хартман. Мицански участва в няколко интересни атаки на своя тим, като веднъж дори се откъсна сам срещу вратаря, но страничният съдия вдигна засада.

Въпреки това домакините имаха превес и успяха да открият резултата в 27-ата минута чрез Марин Томасов.

Все пак Инголщад успя да стигне до равенството в 79-ата минута, когато резерва Дани да Коща асистира по чудесен начин на Кристиан Айглер за 1:1.

След 24 кръга във втория ешелон на германския футбол Инголщад заема 10-о място с 32 точки. Лидер е Херта Берлин с 52 точки.