Българският нападател Илиян Мицански бе титуляр за Лех Познан в среща от група Б в турнира за Купата на Лигата в Полша. Благоевградчанинът игра 65 минути при загубата с 2:3 като гост на Полония Битом.

След това второ поредно поражение в груповата фаза, Лех остана на последното четвърто място в група Б, само с три точки, спечелени в първия кръг. В следващия мач Мицански и съотборниците му могат да променят позицията си с победа над лидера Полония Битом в Познан. Срещата е на 6 ноември.

Българският нападател, който записа само няколко минути през уикенда, не се отличи с нищо сериозно в двубоя. Мицански отправи един шут към вратата, но той мина далеч над напречната греда. Веднага след това той бе заменен от Матеуш Мачай. Попаденията за Лех Познан бяха дело на резервата Якуб Вилк.