Българският национал Мартин Петров игра малко повече от час за своя Болтън Уондърърс при равенството 0:0 срещу Уигън в мач от турнира за Купата на Англия.

Петров започна мача като титуляр, но бе заменен през втората част от Роби Блейк.

Отборът на Бирмингам постигна забележителен обрат срещу Ковънтри в мач от четвърти кръг на ФА Къп и записа победа с 3:2, след като изоставаше с 0:2 в средата на първото полувреме.

Нападателят на Ковънтри Марлон Кинг откри резултата още в 11-та минута, а в 25-та минута за изненада на всички, отборът от Чемпиъншип вече водеше с 2:0 след гол на Ричард Ууд. Домакините от Бирмингам успяха да върнат едно попадение до почивката, чрез новото попълнение на тима Дейвид Бентли.

Само за шест минути през втората част отборът от Висшата лига постигна пълен обрат, след като първо Парнаби изравни в 67-та минута, а ветеранът Кевин Филипс вкара трети гол за Бирмингам в 73-та минута.

Останалите резултати от четвърти кръг на ФА Къп: Бърнли - Бъртън 3:1, Шефилд Уензди - Херефорд 4:1, Стивънидж - Рединг 1:2, Уотфорд - Брайтън 0:1.