Българският национал Станислав Манолев показа, че си възвръща постепенно формата в мача на втория отбор на ПСВ Айндховен. Възстановяващият се след травма десен бранител изигра цял мач за младежите на холандския гранд при победата с 3:0 над втория състав на НАК Бреда.

Манолев бе в основата на почти всичко интересно в мача. Още в самото начало на срещата бившият играч на Литекс нацели гредата на вратата на НАК Бреда след силен удар отдалеч. Малко след това Джонатан Райс откри резултата. Манолев асистира на Нордин Амрабат в 76-та минута за 2:0. Малко след това благоевградчанинът можеше и да се разпише, но вратарят на НАК спаси удара му. Ян Кромкамп оформи крайното 3:0 в 88-та минута.

Станислав Манолев получи травма в адукторите в началото на септември при загубата на националния ни отбор от Англия с 0:4. В последствие защитникът почти не записа мачове за първия състав на ПСВ Айндховен, но постепенно започна да се връща към предишната си форма.