Българският национал Станислав Манолев взе участие при победата с 3:2 на ПСВ над Мидълсбро. Тимът от Айндховен успя да реализира пълен обрат в срещата, която губеше на почивката с 0:2.

Защитникът бе предпочетен като титуляр в двубоя срещу тима от Чемпиъншип и остана до последния съдийски сигнал на „Ривърсайд”. Мачът се игра пред около 20 хиляди зрители.

През първото полувреме Скот МакДоналд се превърна в герой за Мидълсбро, като реализира и двата гола преди почивката. За сметка на това ПСВ успя да обърне резултата.

В 47-та минута Вайналдум намали резултат след точен изстрел от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Ола Тойвонен. След него, в 60-ата минута Джърмейн Ленс донесе равенството за 2:2. Само 9 минути по-късно Зеефуик направи пълния обрат в мача за крайното 3:2.