Владимир Манчев игра 75 минути при победата на своя Валядолид с 4:2 над Албасете в мач от 41-я кръг на испанската втора дивизия.

Българинът започна като титуляр и бе заменен от Алваро през второто полувреме.

Гостите от Албасете откриха още в 7-та минута на двубоя, но в 22-та Виктор изравни от дузпа. Домакините вече водеха в края на първата част след ново попадение на Виктор в 38-та минута.

Голмайсторът за Валядолид оформи своя хеттрик в мача в 51-та минута, а за 4:1 се разписа Сиси. Във втората минута от продължението Кайе от Албасете оформи крайното 4:2.

Валядолид продължава да води в класирането на Сегунда дивисион с актив от 85 точки, втори е Алмерия със 77 точки, а трети Мусия със 76. Отборът на Владимир Манчев си осигури предсрочно мястото в елита на Испания през следващия сезон.