Българският футболист Димитър Макриев вкара гол при победата на своя Ашдод с 3:1 като гост на Апоел Рамат Ган.

Нападателят се прояви в типичната си светлина в срещата от местния турнир Тото Къп, който все още в груповия си етап. Ашдод се намира в Група 2 и заема втората позиция след Макаби Тел Авив.

Българинът, който получи оферта това лято да се завърне в Левски, реализира изравнителния гол за Ашдод в 37-та минута, след като отборът бе инкасирал един вече попадение само 120 секунди по-рано. Голът на Макриев успя да амбицира гостите, които през второто полувреме стигнаха до успеха след още две попадения (70-та и 89-та минути).

Българският нападател излезе като титуляр за своя отбор, но остана на терена до 70-та минута, когато бе заменен.

Любопитното е, че срещата се игра пред около 200 зрители.