Тимът на Димитър Макриев Марибор бе разгромен с 0:5 при гостуването си на сръбския Хайдук Кула в среща реванш от втория кръг на Интертото и отпадна от турнира въпреки победата си в първата среща.

Футболистите на Хайдук успяха да заличат преднината от 2:0 на словенците от първия двубой след половин час игра след голове на Василйевич и Комазек.

Перич направи резултата 3:0 в полза на сърбите в 38-мата минута. Раданович вкара четвъртия гол за тима от Кула в последната минута на първото полувреме.

През второто полувреме Комазек с второто си попадение в двубоя оформи крайното 5:0 и класира Хайдук за третия кръг на Интертото.

През миналия сезон ЦСКА игра с Хайдук за Купата на УЕФА и с мъка успя да отстрани сърбите с гол на Александър Тунчев в продължението на реванша в Белград.