Димитър Макриев отбеляза изравнителния гол за своя Ашдод при домакинското равенство 1:1 срещу Апоел Тел Авив с игралите като титуляри Димитър Телкийски и Елин Топузаков в среща от 18-ия кръг на израелския шампионат.

Гостите от столицата излязоха напред в резултата с попадение на Шломи Арбейтман в 15-ата минута и се виждаха и четири минути преди края на мача се виждаха крайни победители.

В 86-ата минута обаче Макриев с глава отбеляза втория си гол в последните два мача, оставяйки едната точка в Ашдод.

Равенството не бе от полза на нито един от двата отбора, тъй като Апоел остана десети, а Ашдод е 11-и, при общо 12 отбора в израелския шампионат.

Макаби Херцлия на Екундайо Джайеоба победи с 3:0 като гост Бней Сакхнин и се изкачи на осмо място.