Тимът на Мартин Луков имаше много неприятно гостуване в Саудитска Арабия. Стражът получи 4 гола при поражението на неговият тим Ал Тай с 0:4 като гост на Ал Раед в двубой от 11-ия кръг на местната Суперлига.

За първи път след трансфера му от "Лаута" Луков регистрира толкова попадения в мрежата си. До момента националът има 9 двубоя за Ал Тай с пълни 90 минути на терена и една "суха" мрежа.

Домакините от Ал Раед поведоха чрез Рене в 26-ата минута. След почивката Едер се разписа два пъти, а Карим Ел Беркауи добави още едно попадение. Веднага след мача ръководството на Ал Тай взе решение да уволни треньора Зоран Манулович, като все още не е назначен негов заместник. Ал Тай е на последното 16-о място във временното класиране с актив от 7 точки, колкото има и предпоследният Ал Таавун.