Българският защитник на казахстанския Окжетпес Пламен Димов си отбеляза автогол още на старта на местния шампионат. Бранителят направи това при загубата на своя тим с 1:3 при гостуването на Кизилжар.

Срещата започна отлично за гостите, които поведоха в 28-ата минута чрез Молдокраев. В края на полувремето Енахе изравни.

В 76-ата минута Димов прати топката в собствената си врата за 2:1. Крайният резултат оформи Мулдинов в 87-ата минута.

В друг мач от кръга Жетису, където играе българинът Мартин Тошев, загуби с 0:3 като гост на гранда Кайрат. Нашенецът беше титуляр, но не успя да помогне на своите съотборници.

Ховханисян откри резултата в 11-ата минута. В 56-ата минута Вржезински удви. Крайният резутат оформи Шушеначев в края на мача.