Анжи Махачкала загуби с 1:2 домакинството от ЦСКА Москва в мач от 3-я кръг на руската Първа лига.

Бившият футболист на ЦСКА Тодор Тимонов остана резерва за своя отбор Анжи и не се появи в игра.

Домакините поведоха доста изненадващо още в 11-та минута, когато се разписа Андрей Стрелцов.

През второто полувреме московчани успяха обаче да обърнат развоя на мача и да стигнат до трите точки.

Новата японска звезда на московските „армейци” Кейсуке Хонда изравни резултата в 49-та минута.

Гостите стигнаха до победното попадение в срещата в 62-та минута, а негов автор бе Томаш Нецид.

След тази загуба Ажи остава на четиринадесето място с едва 1 точка от първите три кръга, а ЦСКА е начело във временното класиране с актив от 7 точки.