Лиерс отпадна от турнира за Купата на Белгия, след като загуби с 0:2 гостуването си на Вестерло от 1/16-финалите.

Ван Беле даде аванс за домакините още в 6-та минута. Гоор бе точен от бялата точка в 9-та минута и направи резултата 2:0.

Вестерло остана с 10 футболисти на терена в 45-та минута, когато Вандерберг бе изгонен с червен картон.

Българският нападател Костадин Хазуров се появи в игра в началото на второто полувреме, но изкара само десет минути на терена.

Бившият футболист на ЦСКА бе спънат грубо в наказателното поле на Вестерло в 54-та минута. Хазуров получи контузия и бе принудително заменен от Бекое в 55-та минута. Ока пропусна дузпата за Лиерс в 56-та минута.

До края на мача футболистите на Лиерс имаха надмощие, но не успяха да вкарат гол и отпаднаха от турнира за Купата на Белгия.