Крум Бибишков започна като титуляр при победата с 3:1 на неговия Стяуа (Букурещ) като гост срещу Мъдъруел (Шотландия) в среща-реванш от третия кръг на турнира Лига Европа.

Бибишков остана на терена до 63-ата минута, когато бе заменен от Разван Окироши.

Първият двубой между двата отбора завърши с победа 3:0 в полза на румънския отбор, който се класира за следващия кръг с общ резултат 6:1.

В друг мач от третия квалификационен кръг на Лига Европа Интерблок (Словения) и Металург (Донецк) завършиха при 0:3 и с общ резултат от двата мача 5:0 отборът на Металург се класира за четвъртия квалификационен кръг.

Българският национален нападател Велизар Димитров влезе като резерва на полувремето, а в 85-та от дузпа вкара третия гол и оформи крайния резултат в мача - 3:0 за украинския отбор.