Българският национал Божидар Краев остана резерва за своя Фамаликао при гостуването на гранда Бенфика в мач от португалския шампионат. Тимът на родния нападател записа поредно поражение в първенството и допълнително утежни ситуацията си на дъното на таблицата.

Бенфика се наложи с 2:0, а головете за лисабонските „орли” паднаха още в първите седем минути на срещата. Резултатът бе открит Дарвин Нунес в третата минута, а малко по-късно Отаменди покачи на 2:0, което всъщност се оказа и крайният резултат в срещата.

Въпреки извършените цели пет промени в редиците на гостите, Божидар Краев така и не се появи на терена.

С поредните голове допуснати в своята врата, тимът на Фамаликао се превърна в отборът с отборът с най-лоша голова разлика – минус 25 попадения.