Костадин Хазуров вкара първия гол при равенството 2:2 на Лиерс като гост на Льовен в мач от 21-ия кръг на белгийското първенство.

Българският нападател започна като титуляр за гостите и се разписа в 20-ата минута след асистенция на Доли Менга.

Ибрахима Саване изравни за домакините от дузпа в 63-ата минута, но десет минути по-късно Мохамед Ел Габас върна аванс в полза на Лиерс след точно изпълнение на 11-метров наказателен удар. Льовен стигна до равенството чрез Карел Гараертс само 13 минути преди края на редовното време.

Костадин Хазуров остана на терена през целия двубой, а Лиерс е на предпоследното 15-о място в класирането с актив от 18 точки.

От началото на сезона Коце Хазуров има 8 вкарани гола в първенство на Белгия, които му отреждат 8-о място в подреждането при голмайсторите в местния шампионат.