Илиян Стоянов – Коловати отбеляза гол за своя Санфрече Хирошима в мач от азиатската Шампионска лига. Японците обаче загубиха с 1:2 гостуването си на корейския Поханг Стилърс.

Стоянов се разписа в 88-ата минута на двубоя, като реализира отсъдената за спъване на свой съотборник дузпа. С този гол българският национал изравни резултата. В даденото от рефера продължение обаче корейците стигнаха до успеха, след като Алмир Луна се възползва от неразчетено излизане на вратаря на Санфрече и донесе победата на своите.

Голът на Стоянов бе първи за отбора в азиатската Шампионска лига. В момента Санфрече се намира на последното четвърто място в Група H без спечелена точка от два изиграни мача. Освен корейския Поханг Стилър, в групата на Санфрече са още австралийският Аделаида Юнайтед и китайския Шандонг Люненг.