Българският защитник Илиян Стоянов се разписа при успеха на Хирошима Санфрече срещу Йокохама Маринос с 4:2.

Той отбеляза 4-ото попадение в 52-ата минута в първия мач на тима си за новия сезон.

Хирошима Санфрече се завърна в японската Джей-лига като шампион на втора дивизия, а сега стартира с успех като гост. В следващия мач на 15-и март Хирошима посреща непретенциозния Омия Ариджа.

Още в 3-ата минута домакините откриха чрез Кадзума Уатанабе, но след това съотборниците на българския бранител, известен с прякора Коловати, обърнаха развоя с три попадения до края на първата част- Томоаки Макино (19), Хисато Сато (23) и Йосуке Кашиваги (38). 6 минути след началото на второто полувреме, Илиян Стоянов се разписа от фаул. В 60-ата минута домакините оформиха и крайното 2:4.