Българският защитник Илиян Стоянов, известен като Коловати, вкара четвъртото си попадение в японското първенство през този сезон. Стоянов заби второто попадение при днешната победа на Хирошима Санфрече с 3:2 Йокохама Маринос в среща от 25-ия кръг. Това е четвърта поредна победа за отбора на Стоянов, който се изкачи на 3-а позиция.

Начело в класирането е Кашима Антлърс с 50 точки, пред Кавазаки Фронтале, Хирошича Санфрече и Шимицу Ес Пулс с по 43. След тях се нарежда Гамба Осака с 42.

Йосуке Кашиваги откри за домакините в 26-ата минута, но само пет минути по-късно Коджи Ямасе изравни. В 35-ата минута Илиян Стоянов покачи на 2:1 в 35-ата минута с тупалка от дъгата на наказателното поле. През второто полувреме Йосуке Кашиваги вкара втория си гол в мача и покачи на 3:1, а в 55-ата минута Кадзума Уатанабе оформи крайното 3:2 за Хирошима след точен удар с глава от пет метра.