Тодор Колев отбеляза първите си два гола с екипа Алемания Аахен при разгромната победа над Кикерс Офенбах с 4:0.

Българският нападател се появи в игра в 54-тата минута на мястото на Мариус Еберс и откри головата серия за своя тим в 77-мата минута, малко след като Тюркер от Офенбах бе изгонен.

Останали с човек повече на терена домакините от Аахен вкараха втори гол чрез Матиас Леман в 80-тата. Минута преди края Тодор Колев се разписа за втори път в мача, а в продължението Патрик Милкраум оформи крайното 4:0.

Друг бивш играч на СлавияАсен Караславов игра пълни 90 минути за своя Гройтер Фюрт при успеха с 1:0 като гост на Кайзерслаутерн с попадение на Щефан Майерхофер в 39-тата минута.

Игралият в Литекс словенец Миливое Новакович вкара първия гол за неговия Кьолн, който като домакин победи Карл Цайс Йена с 4:3.