Българският нападател Тодор Колев игра 78 минути за своя Алемания Аахен при равенството 0:0 срещу Кобленц в мач от Втора Бундеслига.

Двубоят на стадион „Оберверт“, който се игра пред 9000 зрители бе доста труден за гостите от Алемания, които играха повече от 50 минути с човек по-малко. В 41-ата минута на срещата от игра бе отстранен Щукман за грубо нарушение в наказателното си поле, след което последва и дузпа за домакините. Наказателният удар обаче бе пропуснат от Дзака.

Въпреки численото си преимущество домакините от Кобленц не успяха да стигнат до пълния успех в мача. През второто полувреме няколко добри възможности пропуснаха Джокай и Вата.

След равенството тимът на Тодор Колев заема 11-то място във временното подреждане на Втора Бундеслига, докато отборът на Кобленц е с две позиции по-напред.

В другите два двубоя от днес Санкт Паули се наложи с минималното 1:0 над Майнц 05, а Кикерс Офенбах и Оснабрюк завършиха при зрелищното 3:3.