Българите Стоян Колев и Живко Желев излязоха като титуляри за своя Оцелул при домакинското равенство на своя тим срещу Клуж, в среща от 10-я кръг на румънското първенство. Двамата останаха до последния съдийски сигнал на терена, а двубоят завърши при резултат 1:1.

Шампионът на страната успя да поведе още в 19-та минута, с гол на Габриел Муресан, при който Колев нямаше как да отреагира.

За сметка на това, само две минути по-късно Оцелул стигна до попадение, с което успя да спечели точката в мача, въпреки че играч на гостите си отбеляза автогол, след като засече топката с коляно в собствената си врата.

През втората част двата тима така и не намериха път към вратите на съперника. Участие в двубоя за Клуж взе и бившият футболист на ЦСКА Еуген Трика.

Така след поделените точки, шампионът на Румъния заема пето място с 16 точки, докато отборът на Живко Желев и Стоян Колев на е седма позиция с 15 точки, преди обаче да са приключили всички срещи от кръга.