Оцелул на Живко Желев и Стоян Колев спечели с 3:1 над тима на Миодраг Йешич Отопени, където пък пази бившият страж на ЦСКА Илко Пиргов в мач от румънското футболно първенство.

И тримата българи на терена вчера записаха по 90 минути за своите отбори, но първите двама се поздравиха с крайния успех.

Парашив с две попадения – съответно в 12-та и 20-та минути прониза Пиргов и даде преднината на домакините за 2:0.

Хайку в 61-та минута пък намали на 1:2 от дузпа, след като успя да преодолее Стоян Колев от 11-те метра.

Крайното 3:1 оформи Виглианти в 72-та минута, като той също вкара от дузпа, но на другия българин – Пиргов.

След този втори кръг от първенството в Румъния, отборът на Йешич и Пиргов заема последното място с две загуби, а Оцелул е 3-ти с актив от 4 точки.