Двамата български футболисти на Оцелул – Стоян Колев и Живко Желев, взеха участие при домакинската загуба на техния отбор с 0:2 от Униреа. Старши треньорът на клуба Петре Григораш остави двамата на терена през всичките 90 минути, но въпреки усилията им, Оцелул не успя да избегне загубата от тима, борещ се за шампионската титла.

И двете попадения паднаха след почивката, като ситуацията на домакините се усложни още повече, след като в 79-та минута техен футболист бе изгонен от терена за червен картон.

Първият гол бе реализиран в 66-та минута на мача от Варга, а вторият дойде в заключителните минути на двубоя. Точен за 2:0 бе Онофрас, който десетина минути преди това се появи на терена.

След загубата Оцелул заема 12-а позиция в подреждането с 36 точки, докато Униреа е лидер с 63, преди обаче да са се изиграли всички двубои от 31-я кръг.