Българските футболисти на Оцелул Стоян Колев и Живко Желев бяха титуляри и играха по 90 минути в среща от 23-я кръг на румънското първенство. Техният тим обаче изпусна победата над Васлуй само за броени минути, и завърши наравно 1:1.

По този начин Оцелул не успя да се придвижи с една позиция напред в класирането и си остана на девето място, на точка зад Глория Бистрица.

След като двата отбора не успяха да си отбележат гол през първото полувреме, домакините от Галац натиснаха след почивката и така след час игра откриха резултата. Чиприян Деац вкара хубаво попадение от пряк свободен удар за 1:0.

Оцелул вече си мислеше за победата, когато в заключителните секунди от срещата Мариуш Матей намери сенегалеца Осман Н`Дойе, който от 14 метра разстреля Колев.