Кишварда с Янис Карабельов в състава си разби с 5:0 Залаегерсег в домакинството си от 11-ия кръг на първенството на Унгария. Българинът бе титуляр в мача и записа пълни 90 минути срещу бившия отбор на Преслав Боруков, който нападателят напусна само преди броени дни.

Петте попадения бяха отбелязани от двама играчи, като единия от футболистите влезе като резерва. Ярослав Невратил вкара два гола в 19-ата и 33-ата минута. Появилият се в игра в 69-ата минута Дритон Цамай даде сериозна заявка за титулярно място, записвайки хеттрик на сметката си за само около 12 минути игра. Цамай отбеляза в 73-ата, 82-ата и 85-ата минута.

С този успех Кишварда отново излезе начело в класирането с 23 точки, с точка повече, но и мач повече от втория Ференцварош. Залаегерсег пък остава на осма позиция с 14 пункта.