Радостин Кишишев изигра едно полувреме за Лестър в контролата срещу Лутън, завършила 1:1.

Другият българин в състава на „лисиците” – Александър Тунчев не взе участие при равенството на своя тим и остана на резервната скамейка.

Киш се появи на терена на почивката, като изигра 45 минути за Лестър, информира официалният сайт на Лестър.

Въпреки натиска от страна на гостите, играчите на Лутън откриха резултата в 29-та минута с гол от 30 метра на Матю Спринг.

През втората част гостите успяха да стигнат до попадение в 55-та минута, когато от близо Дайър възстанови равенството за 1:1.

Лестър можеше да стигне и до победата, след като получи правото да изпълни дузпа за игра с ръка в наказателното поле на Гуудол, но Хауърд пропиля добрата възможност. В крайна сметка, срещата завърши 1:1.