Радостин Кишишев не игра при домакинската победа на Лийдс над Милоу с 4:2 и пропусна да направи повторен дебют за тима Елънд Роуд, който продължава да бъде единственият непобеден отбор в Лига едно.

Северняците поведоха с 4:0, като Дейвъд Прътън откри през първото полувреме, а Джърмейн Бекфорд и Джонатан Дъглас на два пъти бяха точни в първите 15 минути на втората част.

Футболистите на Лийдс се отпуснаха и допуснаха да им бъдат отбелязани две попадения в последния половин час на срещата, като точни за Милоу бяха Уил Хоскинс и Ахмет Бъркович.

Една дивизия по-нагоре Лестър – на който Кишишев е собственост победи с 2:0 Барнзли. В друга среща от Чемпиъншип Чарлтън, който най-вероятно ще доигра сезона без тежко контузения Светослав Тодоров загуби у дома от Куинс Парк Рейнджърс с 0:1.