Българският защитник Камен Хаджиев получи червен картон при равенството 2:2 на своя отбор Академия Пушкаш срещу Диошдьор от 19-ия кръг на унгарското първенство.

Бившият защитник на Берое беше изгонен в 68-ата минута при резултат 1:1. След изгонването на Хаджиев гостите от Дьор поведоха с гол на Габор Молнар, но макар и в намален състав Академия Пушкаш стигна до точката с попадение на Хегедюш в последната минута.

Българският полузащитник Георги Миланов изгледа от пейката срещата на своя отбор МОЛ Фехервар като гост на Дебрецен. Срещата завърши 1:1, а титуляр за Дебрецен бе бившият нападател на Левски Бабатунде Адениджи.

В класирането начело е Ференцварош с 43 точки, следван от МОЛ Фехервар с 37 и други.