Българският нападател Мартин Камбуров вкара едно от попаденията за отбора на Далиен в китайското първенство при домакинското равенство 2:2 с Чонкинг Лифан. За Камбуров това е трето попадение в девет мача, откакто премина от Локомотив (София) в китайския отбор.

След това равенство отборът на Далиен се премести от 5-о на 4-о място в класирането с 34 точки. Начело е Шандон Люнен с 50, пред Шанхай Шенхуа с 41 и Лучен Грийнтаун с 35. Отборът на Чонкинг пък се измъкна от зоната на изпадащите благодарение на равенството и сега е на 14-о място с 24 точки.

Гостите от Северен Китай откриха резултата в 40-ата минута от дузпа, реализирана от бразилския нападател Жозе Фильо Дуарте.

Три минути след началото на второто полувреме обаче с мощен шут при скоростна атака Мартин Камбуров намери мрежата, а само след още две замбийският му партньор в атаката Джеймс Каманга обърна развоя на мача за 2:1. Две минути преди края обаче Ван Кай от състава на Чонкинг направи 2:2.