В отсъствието на Димитър Иванков Кайзериспор не успя да победи третодивизионния Санлюрфаспор и завърши 1:1 като гост в среща за Купата на Турция. Старши треньорът Толунай Кафкас остави българския национал за втори пореден мач на пейката, за да му даде шанс да си почине. Причина за това е натрупаната умора в Иванков, който е записал най-много минути на терена в Кайзери от началото на сезона. Стражът е пазил точно 17 мача или общо 1530 минути.

Заместникът на Иванков Хасан обаче допусна домакините да поведат още в осмата минута на срещата, когато се разписа Абдула Йълмаз. Ердал успя да изравни в 34-та минута за Кайзери и при този резултат завърши срещата.

Така в група С на турнира изненадващо водач е Санлюрфаспор, заедно с Газиантепспор, с по пет точки. Кайзериспор, Фенербахче и Аланияспор следват в подреждането, но са с мач по-малко.