Отборът на Димитър Иванков Кайзериспор завърши 1:1 като гост на Генчлербирлиги в среща от 31-я кръг на турското първенство. Българският национал остана под рамката на вратата през целия мач, като допусна попадение в мрежата зад себе си в 18-та минута, дело на Шеркан Атак в 18-та минута.

Кайзери обаче се измъкна от ситуацията и спечели точката от двубоя след гол на Мехмед Топуз в 66-та минута на мача.

Българският вратар отново показа, че е на висота и спаси на няколко пъти отправените към вратата му удари от страна на съперникови играчи.

В друг мач от кръга Бешикташ се наложи с 2:1 като гост на Ризеспор.

Така след равенството Кайзери на Иванков се намира на 5-та позиция в класирането на турската Суперлига с 49 точки, докато Генчлербирлиги е на 15-та с 32. Лидер е Фенербахче със 70 точки пред Галатасарай с 67, който обаче е с мач по-малко.