Българският футболист Ивелин Попов записа пълни 90 минути при победата на неговия Газиантепспор с 2:1 над Сиваспор. Двубоят от 23-я кръг на турската Суперлига не предложи кой знае какви футболни достойнства, но въпреки това тимът на родния национал постигна успеха и трите точки, които го нареждат на 14-о място в подреждането.

Соченият за лидер в мача тим на Сиваспор започна добре гостуването си, след като откри резултата чрез Енерамо в 30-та минута. След почивката обаче Конюк си вкара автогол и изравни резултата за 1:1. Мухамет Демир донесе трите точки за Газиантеп, след като се разписа за крайното 2:1 в 74-та минута.

В 55-та минута гостите улесниха задачата на Газиантеп, след като Каракас получи втори жълт картон.

След победата отборът на Ивелин Попов е на 14-а позиция с 26 точки, докато Сиваспор е на 6-о място с 37 пункта, колкото има и петия Генчлербирлиги. Лидер е Галатасарай с 50 точки.