Нападателят на българския национален отбор по футбол Ивелин Попов вкара гол и е със съществен принос за победата на неговия Газиантепспор с 2:0 над Шекерспор Байпазаръ в мач от груповата фаза на турнира за купата на Турция.

Ивелин Попов вкара гол в 31-та минута и направи резултата 2:0 за Газинтепспор, при който завърши и мачът. Преди това Жулио Сезар откри за домакините с попадение в 22-ата минута.

С днешната победа отборът на Газиантепспор се класира на първо място в групата, изпреварвайки популярния Галатасарай, и продължава борбата в турнира за купата на Турция.

Успехът изкачи Газиантепспор на първото място в Група "А" с 10 точки, а вторият Галатасарай има 8 точки. И двата отбора се класират на 1/4-финалите за Купата на Турция.