Българският национал Ивелин Попов спечели купа със своя отбор Газиантеп. Попов и компания победиха с 3:1 Ордуспор във финала на Спорт Тото Къп и така триумфираха с отличието.

Купата на Тотото е турнирът на отборите от долната половина на таблицата в Суперлигата на Турция, а след като бе първи в групата си, Газиантеп спечели и финала.

В него Ивелин Попов бе титуляр и в самия край на мача бе заменен с цел забавяне на времето. Българинът имаше три гола в турнира, но не успя да се разпише във финалния двубой.

Неговият съотборник Ченк Тосун откри резултата в 18-а минута от дузпа, а Хакан Озкерт изравни в края на първото полувреме. Газиантеп обаче стигна до успеха с две попадения през втората част, дело отново на Тосун и на Марек Сапара.