Българският национал Ивелин Попов игра 90 минути за Газиантепспор, който постигна много важна победа с 1:0 над Ордуспор. След този мач от 27-ия кръг отборът на Ивелин има 29 точки и се изкачи над зоната на изпадащите, като бутна надолу Карабюкспор с 28.

Попов беше оценен с две звезди, а в средата на второто полувреме получи жълт картон за задържане на съперник с ръка.

Пред него се откриха две положения за гол- в 76-ата и в 81-ата минута. Най-напред Марек Сапара подаде на Ивелин, който напредна от дясно, опита се да финтира, но защитата на Ордуспор изби.

След това бившият капитан на Литекс продължи топката към Мухамет, който обаче не успя да вкара гол.

Въпросният Мухамет вкара единственото попадение в мача минута преди края на първото полувреме. То стана след ново подаване на Марек Сапара.