Ивелин Попов реализира гола за Кубан, който завърши 1:1 с друг руски тим – Тосно, в последната си контрола от третия си зимен лагер в Анталия.

Попов игра цял мач за своя отбор, докато Станислав Манолев бе записан сред резервите, но не се появи в игра. Манолев бе на терена 80 минути в събота при победата на Кубан над казахстанския Кайсар с 2:1.

Тосно откри резултата в 13-ата минута, а Попов възстанови равенството в 26-ата. Попадението на българина дойде след чудесна многоходова комбинация на Кубан, завършила с пас на Алмейда към Попов. Националът нахлу в наказателното поле и с удар под гредата реализира за 1:1.

Кубан приключи поредния си лагер в Турция тази вечер и ще се готви за подновяването на сезона на своя земя.