Отборът на Алания Владикавказ, в който се подвизават двама български национали, загуби като гост с минималното 0:1 от Рубин Казан в мач от 22-я кръг на руското първенство. Иван Иванов изигра пълни 90 минути за клубния си тим, докато реабилитираният в националния отбор от Лотар Матеус Иван Стоянов изгледа мача от резервната скамейка.

Единственото попадение в мача падна в 38-та минута. Натискът на Рубин даде резултат, след като Салваторе Бокети вкара в долния ъгъл на вратаря Дмитрий Хомич.

Спорадичните опити на футболистите на Алания така и не дадоха резултат и мачът завърши при 1:0.

След загубата отборът на двамата Ивановци заема 13-о място с 23 точки, докато Рубин остава на втората позиция с 46 пункта в актива си след лидера Зенит.