Бившите футболисти на ЦСКА Иван Иванов и Иван Стоянов отново излязоха като титуляри при поредния мач на Алания. Защитникът записа пълни 90 минути при поражението с 0:2 на тима от Владикавказ като гост на Динамо Москва, докато повиканият от Станимир Стоилов играч бе заменен в самия край на двубоя – 90-та минута.

И двамата Ивановци опитаха своите шансове пред вратата на съперника, въпреки че единият има изцяло защитни функции. Дори и това не помогна на Алания да избегне загубата в мача от 11-я кръг на руското първенство.

Московчани поведоха още в 19-та минута на срещата. Андрий Воронин пусна към Дмитрий Комбаров, който пък асистира на брат си Кирил Комбаров, за да открие резултата.

В 49-та минута домакините сложиха точка на спора. Кирил Комбаров получи топката от ляво и вкара за 2:0, след като прати топката в далечния ъгъл на вратата, пазена от Михаил Кержаков.

След загубения двубой Алания Владикавказ заема 11-о място с 12 точки, докато Динамо Москва е на 10-та позиция с 14.