Българският вратар Михаил Иванов постигна победа със Сиена срещу Интер в осминафинал от първенството на Примаверата в Италия. Младокът отпадна от групата на първия тим в последния момент, за да играе във важната среща на връстниците си.

Сиена взе мача срещу младите надежди на Интер с 1:0, като българският страж се представи на висота. Още в началото на двубоя Иванов извади положение пред своята врата, като пропускът бе на Донати. В 32-та минута отново българинът спаси своите от попадение, вадейки шут на Даминута.

След паузата Мишо Иванов спаси още няколко ситуации и по този начин имаше ключова роля в двубоя.

Победното попадение за тосканци реализира Джианети, който бе точен 13 минути преди последния съдийски сигнал.

В самия край на срещата тимът на Сиена остана и с човек по-малко, но въпреки това устиска победата. Реваншът в Милано е идната седмица.