Българският национален вратар Димитър Иванков получи три звезди за представянето си на вратата на Кайзериспор, който обаче завърши 1:1 на собствен терен с Офташспор.

Домакините откриха резултата в 17-та минута чрез Мехмет Топуз, а в 29-та гостите изравниха чрез Ибрахим Шахин. След това гостите натиснаха и на няколко пъти Иванков се намеси с вещина. Той спаси точката за своите в 80-та минута, когато Шахин излезе срещу него, но българският вратар улови топката.

С тази точка Кайзериспор остава на 6-о място в класирането с 21 точки. Галатасарай завърши 2:2 с Истанбул ББ и има 32 точки, с които заема 1-ото място. На второ място е Сивасспор с 31, след като тимът от Анадола падна с 0:2 при гостуването на Анкараспор.

Българският нападател на Сивасспор Иван Цветков влезе като резерва в 68-ата минута на мястото на Девран и беше оценен с 1 звезда за представянето си.